Als u een budgethotel in Barrea nodig heeft, heeft La Poiana goedkope kamers voor €100 per nacht. Heeft u een strak reisbudget, dan kunt u een plezierig verblijf bij La Poiana in het centrum van Barrea hebben. La Poiana is een betaalbaar hotel op een steenworp afstand van Area faunistica del Lupo, dat kamerprijzen vanaf €100 aanbiedt.
1-2 van 2
Sorteren op:
hoge populariteit
- Prijs: laag naar hoog
- Prijs: hoog naar laag
- Gastenbeoordeling: hoog naar laag
- Populariteit: hoog naar laag
La Poiana Hotel BarreaHotel
8.2
Geweldig4444 beoordelingen
Kaart
1.7 km van Stadscentrum
Het La Poiana ligt binnen 25 minuten naar Centro Visita di Civitella Alfedena en beschikt over een speelgedeelte en een tuin voor het gemak van de gasten.
Vanaf€ 133
/nachtSelecteren
Hotel Holidays BarreaHotel
8.2
Geweldig6464 beoordelingen
Kaart
300 meter van Stadscentrum
Met een terras en een tuin ligt het 3-sterren Holidays in een skigebied van Barrea, op 5 minuten rjden van Meer van Barrea en op 10 minuten rijden van Lago della Montagna Spaccata.
Vanaf€ 192
/nachtSelecteren
Opgeslagen
Sla op
FAQ over hotels in Barrea
We hopen dat de antwoorden op deze vragen u bij het plannen van uw reis kunnen helpen
Welke centraal gelegen hotels in Barrea zijn de beste?
Er zijn 3 hotels en andere accommodaties in het centrum van Barrea om uit te kiezen. Hotel Holidays, beoordeeld met 8.0/10 is het beste hotel met gratis prive parkeerplaatsen, een zonneterras en kanoën, dat op 5 minuten lopen van het stadscentrum ligt.
Welke hotels voor koppels in Barrea zijn de beste?
Volgens reisgegevens van iBooked.nl zijn er 4 aanbiedingen voor koppels. De populairste keuze van onze reizigers is Hotel Holidays (beoordeling: 8.0/10). Het ligt op 1,8 km van Meer van Barrea en biedt een TV, een flatscreen TV en een flatscreen televisie in de kamers voor ongeveer €187 per nacht aan.