Als u over niet al te groot budget voor vakantie in Oostduinkerke beschikt, dan verdient het 3-sterren Domein Westhoek in Oostduinkerke zeker uw aandacht.
- Prijs: laag naar hoog
- Prijs: hoog naar laag
- Gastenbeoordeling: hoog naar laag
- Populariteit: hoog naar laag
-
het hotel heeft
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
-
het hotel heeft
- Bar/ lounge
- Restaurant
- Welkomstdrankje
- Snackbar
-
het hotel heeft
- WiFi
-
het hotel heeft
- Bar/ lounge
- Welkomstdrankje
-
het hotel heeft
- Flat-screen TV
- 1
- 2
- Meer accommodaties in Oostduinkerke
Gefilterde resultaten
Even geduld aub…
FAQ over hotels in Oostduinkerke
We hopen dat de antwoorden op deze vragen u bij het plannen van uw reis kunnen helpen
Wat zijn de top boetiekhotels in Oostduinkerke?
Een van de geweldigste boetiekhotels is Boutique Hotel 'Hof ter Duinen', beoordeeld met 8.0/10, tegen €278 per nacht.
Welke hotels in Oostduinkerke hebben een centrale locatie?
Naturisten B&B Wellness Sea Nat, gelegen op 0,9 km van het stadscentrum, biedt gratis parkeren, een zonneterras en een spa-centrum ter plaatse aan.
Welke goedkope hotels zijn de beste in Oostduinkerke?
Er zijn meer dan 6 goedkope top accommodaties in Oostduinkerke. Een van de beste goedkope hotels is Vakantiedomein Hoge Duin, beoordeeld met 6.4/10, dat €82 per nacht kost en gratis parkeren, een zonneterras en ledikanten aanbiedt. Een andere optie is Domein Westhoek beoordeeld met 6.8/10 voor €121 per nacht.
Welke hotels voor koppels in Oostduinkerke zijn de beste?
Volgens reisgegevens van iBooked.nl zijn er 4 aanbiedingen voor koppels. Bekijk Boutique Hotel 'Hof ter Duinen' beoordeeld met 8.0/10, dat gratis prive parkeerplaatsen, een zonneterras en ledikanten heeft. Het ligt op 6 km van Paul Delvauxmuseum en kost ongeveer €278 per nacht.
Wat zijn de beste gezinsvriendelijke accommodaties in Oostduinkerke?
Volgens 157 beoordelingen van klanten zijn er 4 gezinsvriendelijke opties. Boutique Hotel 'Hof ter Duinen' (beoordeling: 8.0/10): een familiehotel met gratis prive parkeerplaatsen, een zonneterras en ledikanten voor €278 per nacht. U kunt ook Domein Westhoek (beoordeling: 6.8/10) voor ongeveer €121 per nacht boeken. Deze kindvriendelijke accommodatie biedt gratis prive parkeerplaatsen, een zonneterras en een spa-centrum aan.