500 meter van Stadscentrum700 meter van Knolln Ski Lift
Het superieure Echt Woods Appartements is op 80 km van de luchthaven Innsbruck-Kranebitten en binnen 10 minuten wandelafstand van de Soll Dorf bushalte.
Het Bauernhof Hinterfirst Appartement Söll is op 80 km van de luchthaven Innsbruck-Kranebitten en binnen 10 minuten lopen van de Kirchbichl Rainhauslstrasse bushalte.
Het Appartement Unterbering, met uitzicht op het zwembad, ligt op ongeveer 3 km afstand van Heksenwater en biedt een buitenzwembad, een terras en een tuin aan.
300 meter van Stadscentrum500 meter van Knolln Ski Lift
Het rookvrije Appartement Haus Schröder bevindt zich op 5 minuten lopen van Skiwelt Wilderkaiser Brixental en slechts 12 minuten wandelen van Ahornsee Söll en biedt mogelijkheden voor langlaufen, snowboarden en sleeën aan.
We hebben deze 6 antwoorden op vragen over accommodaties in Söll gemaakt om uw planning te vergemakkelijken
Wat zijn de beste vakantieappartementen in Söll dicht bij de luchthaven Kitzbühel (XOH-Station Kitzbühel)?
Reizigers die in Söll in de buurt van de luchthaven Kitzbühel (XOH-Station Kitzbühel) verbleven, hebben 18 goede beoordelingen over Design Apartment Villa Anna Kitzbuhel en Country Chalet Staudach By Apartment Managers achtergelaten.
Welke goedkope appartementen in Söll zijn de beste?
Een van de hoogbeoordeelde appartementen is Apartement Vorderlaiming vanaf €60 per nacht. Bekijk hier andere budgetappartementen.
Welke appartementen in Söll zijn de beste om met huisdieren te verblijven?
Volgens onze gastenbeoordelingen is Lavish Apartment In Soll With Spa de beste huisdiervriendelijke accommodatie om in Söll te logeren.
Wat zijn de meest favoriete appartementen in Söll voor koppels?
Deze accommodaties zijn geschikt voor een romantisch uitstapje van een koppel: Beautiful Apartment In Soll Near Forest en Wilder Kaiser Appartement.
Hoeveel kost het om appartementen met 1 slaapkamer, 2 slaapkamers en 3 slaapkamers te huren in Söll?
Een 1-slaapkamer appartement te huur kost €53 per nacht check bijvoorbeeld Haus Ager. Een 2-slaapkamer appartement te huur kost €62 per nacht probeer deze populaire optie - Haus Amalie gebaseerd op iBooked.nl prijzen. Een huis met 3 slaapkamers te huur kost €164 per nacht kijk bijvoorbeeld naar Apartment Gansleit Soll - Otr061004-Eya.
Welke appartementen in de buurt van Hexenteppich Ski Lift zijn de beste?