Vluchten vanuit Rotterdam naar Londen

Vind de goedkoopste maand om te reizen van Rotterdam naar Londen
Vervoerder Vluchtnummer Vertrek Aankomst Vluchttijd Aantal tussenstops
27 Mar 2017
KLM KL2420 RTM 07:00 LCY 07:00 1u. 0min. Direct
CityJet WX70 RTM 07:00 LCY 07:00 1u. 0min. Direct
British Airways BA4450 RTM 07:05 LCY 07:00 0u. 55min. Direct
British Airways BA4452 RTM 09:55 LCY 09:50 0u. 55min. Direct
CityJet WX74 RTM 10:00 LCY 10:05 1u. 5min. Direct
KLM KL2424 RTM 10:00 LCY 10:05 1u. 5min. Direct
CityJet WX74 RTM 10:20 LCY 10:25 1u. 5min. Direct
KLM KL2424 RTM 10:20 LCY 10:25 1u. 5min. Direct
British Airways BA4454 RTM 13:00 LCY 12:55 0u. 55min. Direct
British Airways BA4456 RTM 16:00 LCY 15:55 0u. 55min. Direct
CityJet WX82 RTM 18:00 LCY 18:00 1u. 0min. Direct
KLM KL2430 RTM 18:00 LCY 18:00 1u. 0min. Direct
CityJet WX82 RTM 18:10 LCY 18:15 1u. 5min. Direct
KLM KL2430 RTM 18:10 LCY 18:15 1u. 5min. Direct
British Airways BA4458 RTM 19:15 LCY 19:10 0u. 55min. Direct
28 Mar 2017
KLM KL2420 RTM 07:00 LCY 07:00 1u. 0min. Direct
CityJet WX70 RTM 07:00 LCY 07:00 1u. 0min. Direct
British Airways BA4450 RTM 07:05 LCY 07:00 0u. 55min. Direct
British Airways BA4452 RTM 09:55 LCY 09:50 0u. 55min. Direct
CityJet WX74 RTM 10:00 LCY 10:05 1u. 5min. Direct
KLM KL2424 RTM 10:00 LCY 10:05 1u. 5min. Direct
CityJet WX74 RTM 10:20 LCY 10:25 1u. 5min. Direct
KLM KL2424 RTM 10:20 LCY 10:25 1u. 5min. Direct
British Airways BA4454 RTM 13:00 LCY 12:55 0u. 55min. Direct
British Airways BA4456 RTM 16:00 LCY 15:55 0u. 55min. Direct
CityJet WX82 RTM 18:00 LCY 18:00 1u. 0min. Direct
KLM KL2430 RTM 18:00 LCY 18:00 1u. 0min. Direct
British Airways BA4458 RTM 19:15 LCY 19:10 0u. 55min. Direct
29 Mar 2017
KLM KL2420 RTM 07:00 LCY 07:00 1u. 0min. Direct
CityJet WX70 RTM 07:00 LCY 07:00 1u. 0min. Direct
British Airways BA4450 RTM 07:05 LCY 07:00 0u. 55min. Direct
British Airways BA4452 RTM 09:55 LCY 09:50 0u. 55min. Direct
CityJet WX74 RTM 10:00 LCY 10:05 1u. 5min. Direct
KLM KL2424 RTM 10:00 LCY 10:05 1u. 5min. Direct
CityJet WX74 RTM 10:20 LCY 10:25 1u. 5min. Direct
KLM KL2424 RTM 10:20 LCY 10:25 1u. 5min. Direct
British Airways BA4454 RTM 13:00 LCY 12:55 0u. 55min. Direct
British Airways BA4456 RTM 16:00 LCY 15:55 0u. 55min. Direct
KLM KL2430 RTM 16:55 LCY 17:00 1u. 5min. Direct
CityJet WX82 RTM 16:55 LCY 17:00 1u. 5min. Direct
KLM KL2430 RTM 17:00 LCY 17:00 1u. 0min. Direct
CityJet WX82 RTM 17:00 LCY 17:00 1u. 0min. Direct
British Airways BA4458 RTM 19:15 LCY 19:10 0u. 55min. Direct
CityJet WX88 RTM 20:05 LCY 20:10 1u. 5min. Direct
CityJet WX88 RTM 20:10 LCY 20:05 0u. 55min. Direct
30 Mar 2017
CityJet WX70 RTM 07:00 LCY 07:00 1u. 0min. Direct
KLM KL2420 RTM 07:00 LCY 07:00 1u. 0min. Direct
British Airways BA4450 RTM 07:05 LCY 07:00 0u. 55min. Direct
British Airways BA4452 RTM 09:55 LCY 09:50 0u. 55min. Direct
CityJet WX74 RTM 10:00 LCY 10:05 1u. 5min. Direct
Goedkope vluchten vanuit Rotterdam naar Londen
Schiphol (AMS) - London City (LCY), 06 April 2017
  06 April 2017, 17:15
Schiphol (AMS)
06 April 2017, 17:15
London City (LCY)
Direct Totale duur
1u. 0min.
Heathrow (LHR) - Schiphol (AMS), 07 April 2017
  07 April 2017, 21:00
Heathrow (LHR)
07 April 2017, 23:10
Schiphol (AMS)
Direct Totale duur
1u. 10min.
1036 US$update

Laatste update: 59 dagen geleden

Schiphol (AMS) - London City (LCY), 06 April 2017
  06 April 2017, 17:15
Schiphol (AMS)
06 April 2017, 17:15
London City (LCY)
Direct Totale duur
1u. 0min.
Heathrow (LHR) - Schiphol (AMS), 07 April 2017
  07 April 2017, 20:25
Heathrow (LHR)
07 April 2017, 22:35
Schiphol (AMS)
Direct Totale duur
1u. 10min.
1036 US$update

Laatste update: 59 dagen geleden

Schiphol (AMS) - London City (LCY), 06 April 2017
  06 April 2017, 11:25
Schiphol (AMS)
06 April 2017, 11:30
London City (LCY)
Direct Totale duur
1u. 5min.
Heathrow (LHR) - Schiphol (AMS), 07 April 2017
  07 April 2017, 19:40
Heathrow (LHR)
07 April 2017, 22:00
Schiphol (AMS)
Direct Totale duur
1u. 20min.
1060 US$update

Laatste update: 59 dagen geleden

Schiphol (AMS) - London City (LCY), 06 April 2017
  06 April 2017, 11:25
Schiphol (AMS)
06 April 2017, 11:30
London City (LCY)
Direct Totale duur
1u. 5min.
Gatwick (LGW) - Schiphol (AMS), 07 April 2017
  07 April 2017, 16:05
Gatwick (LGW)
07 April 2017, 18:25
Schiphol (AMS)
Direct Totale duur
1u. 20min.
1069 US$update

Laatste update: 59 dagen geleden

Schiphol (AMS) - London City (LCY), 06 April 2017
  06 April 2017, 11:25
Schiphol (AMS)
06 April 2017, 11:30
London City (LCY)
Direct Totale duur
1u. 5min.
Gatwick (LGW) - Schiphol (AMS), 07 April 2017
  07 April 2017, 18:10
Gatwick (LGW)
07 April 2017, 20:30
Schiphol (AMS)
Direct Totale duur
1u. 20min.
1069 US$update

Laatste update: 59 dagen geleden

Schiphol (AMS) - London City (LCY), 06 April 2017
  06 April 2017, 17:15
Schiphol (AMS)
06 April 2017, 17:15
London City (LCY)
Direct Totale duur
1u. 0min.
London City (LCY) - Schiphol (AMS), 07 April 2017
  07 April 2017, 20:00
London City (LCY)
07 April 2017, 22:10
Schiphol (AMS)
Direct Totale duur
1u. 10min.
1150 US$update

Laatste update: 59 dagen geleden

Schiphol (AMS) - London City (LCY), 06 April 2017
  06 April 2017, 17:15
Schiphol (AMS)
06 April 2017, 17:15
London City (LCY)
Direct Totale duur
1u. 0min.
London City (LCY) - Schiphol (AMS), 07 April 2017
  07 April 2017, 08:00
London City (LCY)
07 April 2017, 10:10
Schiphol (AMS)
Direct Totale duur
1u. 10min.
1150 US$update

Laatste update: 59 dagen geleden

Schiphol (AMS) - London City (LCY), 06 April 2017
  06 April 2017, 11:25
Schiphol (AMS)
06 April 2017, 11:30
London City (LCY)
Direct Totale duur
1u. 5min.
Heathrow (LHR) - Schiphol (AMS), 07 April 2017
  07 April 2017, 06:40
Heathrow (LHR)
07 April 2017, 09:05
Schiphol (AMS)
Direct Totale duur
1u. 25min.
1159 US$update

Laatste update: 59 dagen geleden

Schiphol (AMS) - London City (LCY), 06 April 2017
  06 April 2017, 11:25
Schiphol (AMS)
06 April 2017, 11:30
London City (LCY)
Direct Totale duur
1u. 5min.
Heathrow (LHR) - Schiphol (AMS), 07 April 2017
  07 April 2017, 18:05
Heathrow (LHR)
07 April 2017, 20:25
Schiphol (AMS)
Direct Totale duur
1u. 20min.
1159 US$update

Laatste update: 59 dagen geleden

Schiphol (AMS) - London City (LCY), 06 April 2017
  06 April 2017, 11:25
Schiphol (AMS)
06 April 2017, 11:30
London City (LCY)
Direct Totale duur
1u. 5min.
Heathrow (LHR) - Schiphol (AMS), 07 April 2017
  07 April 2017, 14:40
Heathrow (LHR)
07 April 2017, 17:00
Schiphol (AMS)
Direct Totale duur
1u. 20min.
1159 US$update

Laatste update: 59 dagen geleden